Hirist - IT Jobs
0 downloads Kup w Google Play
Pobierać Hirist - IT Jobs APK za darmoScreenshot app 1Screenshot app 2Screenshot app 3Screenshot app 4

Pobierać Hirist - IT Jobs APK za darmo

Hirist.com jest wyłącznym giełda pracy dla IT i zatrudnienia w Indiach techniczne

Aplikacja hirist.com umożliwia wyszukiwanie ofert pracy, oferując wszystkie narzędzia do znalezienia i zastosowania do wymarzonej pracy technicznej.

hirist.com to ekskluzywna tablica ofert pracy dla informatyków i pracowników technicznych dla maniaków w Indiach, którzy śpią i marzą w Pythonie, Ruby on Rails, JavaScript, Blockchain, AR / VR, Data Science itp.

Przeglądaj tysiące otwartych pozycji w kategoriach takich jak Online, Mobile, Web, UI / UX i Data Science.

Kategorie -

1. Zadania aplikacji mobilnych
2. Zadania programowania frontendów i backendów
3. Interfejs użytkownika, UX i zadania produktu
4. DevOps Jobs
5. Zadania analityki i analizy danych
6. Powstające technologie: Blockchain, AR / VR, IoT

Funkcje -

- Aplikacja została zaprojektowana tak, aby odzwierciedlała większość funkcji dostępnych w wersji internetowej.

- Osoby poszukujące pracy i kandydaci mogą ubiegać się o pracę i zapisywać oferty pracy na przyszłość

- Użytkownicy mogą teraz filtrować zadania według lokalizacji i wieloletniego doświadczenia

- Kandydaci i osoby poszukujące pracy mogą tworzyć i przeglądać spersonalizowane kanały pracy

- Codzienne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy w oparciu o informacje o zadaniach użytkownika

Zawsze staramy się poprawić Twoje wrażenia. Jeśli podoba Ci się aplikacja, poświęć chwilę, aby ocenić i napisać recenzję. Jeśli nie podoba Ci się coś w aplikacji lub masz problem z jakąś funkcją, prosimy o przesłanie nam pełnych informacji (dodaj zrzuty ekranu, jeśli to możliwe) na adres „[email protected]”, a my wrócimy tak szybko, jak to możliwe. z rozdzielczością.

Powodzenia w poszukiwaniu pracy.
Pokaż więcej
4.2

Oceń tę aplikację

Oceń teraz
Obecnie oceniane 4.2 gwiazdy

Więcej informacji

Zaktualizowano w 2022-04-16
Wymaga Androida 5.0 i więcej
Ocena Zawartości Everyone
Oferowane przez Highorbit Careers
Highorbit Careers
Pokazuję uprawnienia dla wszystkich wersji tej aplikacji
Ta aplikacja ma dostęp do:
Aktualizacje do Hirist - IT Jobs może automatycznie dodawać dodatkowe możliwości w ramach każdej grupy. Ucz się więcej

Instalator APK

icon-app-rating